WAŻNE! Przyjazd Sha Nazira i Jacka Teagle’a odwołany. Festiwal się odbędzie.

ZŁA WIADOMOŚĆ
Jack Teagle oraz Sha Nazir są zmuszeni do odwołania przylotu na Rumia Comic Con. Ma to związek z epidemią koronawirusa. Zaleca się unikanie dalekich podróży, jeśli nie są one absolutnie konieczne (taką informację otrzymaliśmy na infolinii NFZ, tego samego dowiedzieli się nasi goście od władz brytyjskich). Jack i Sha planowali do nas przylecieć na kilka dni. Sha miał podróżować przez Amsterdam (lotnisko z wieloma połączeniami ze wschodem), z kolei Jack ma bardzo napięty grafik i również jego zleceniodawcy wyrazili zaniepokojenie.

Nie jesteśmy w stanie im zagwarantować, że wrócą bez komplikacji do domu. Musimy odwołać przegląd portfolio (zainteresowani zostaną o tym lada chwila powiadomieni), nie będzie stoiska BHP Comics oraz Jacka, nie będzie też spotkania na temat brytyjskiego komiksu (przerwa techniczna na głównej sali potrwa w związku z tym nieco dłużej).

Jest nam bardzo przykro, jednocześnie rozumiemy i szanujemy decyzję Sha i Jacka.

DOBRA WIADOMOŚĆ
Festiwal komiksowy Rumia Comic Con 3 odbędzie się według planu, podobnie jak setki innych wydarzeń kulturalnych zaplanowanych w Trójmieście i okolicach na nadchodzący weekend.

Informacje na temat koronawirusa: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie