DZIĘKUJEMY!

Trzecia edycja festiwalu komiksowego Rumia Comic Con za nami. Było rewelacyjnie, odnieśliśmy wspólny sukces i chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy się do niego przyczynili.

Dziękujemy gościom, autorom, prelegentom, prowadzącym warsztaty i pokazy gier, moderatorom, wystawcom, młodym aktorom. Wykonaliście kawał dobrej roboty!
Dziękujemy naszym patronom medialnym: Magazyn KreskiSzafa z gramiKadr Ci w okoSavethefloppy.comRadio Gdańsk S.A.
Dziękujemy naszym partnerom: fotoidruk.plWydawnictwo KBOOMHanamiSłowobrazSCREAM COMICSWydawnictwo 23Kultura GniewuBHP ComicsNOVA. Czytelnia Komiksów i Gazet – Biblioteka Uniwersytecka w PoznaniuREBEL.plStowarzyszenie RetroKompHeroclix PolskaTAG ARENA.

Wreszcie dziękujemy czytelnikom i fanom kultury popularnej, którzy tak tłumnie pojawili się w Rumi, a przyjechali z całego kraju (Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Toruń, Katowice, Kraków itd.). Frekwencja była rekordowa mimo sezonu chorobowego oraz rosnącego zagrożenia wirusowego. Przyjazd odwołali goście zagraniczni i było dość nerwowo. Nam się udało i mamy nadzieję, że odwołanych festiwali i konwentów będzie jak najmniej. Prosimy o wyrozumiałość dla organizatorów innych imprez. Najważniejsze decyzje nie zależą od nich. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z paniką, czy z faktycznym zagrożeniem.

Do zobaczenia za rok. Przez najbliższe dni będziemy się dzielić relacjami i recenzjami. Jednocześnie zabieramy się do pracy. Jutro ogłaszamy termin czwartej edycji!
Dzięki raz jeszcze!
Organizatorzy
Lukasz Kowalczuk – Comics & Illustration
Stacja Kultura – Biblioteka Rumia