Gry

W gry będzie można pograć od godziny 10:30 do 19:00.

Retro!

Zagraj na konsoli albo komputerze z lat 80. i przenieś się do przeszłości! Nintendo, Commodore, Atari… dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Retrokomp.

HeroClix!

Kolekcjonuj bohaterów, zbierz drużynę i pokonaj przeciwnika w jednym z wielu światów HeroClix. Pokazy i turnieje dzięki uprzejmości HeroClix Polska.

Prezentacja gry HEROCLIX – poznaj odpowiedź na pytanie kto by wygrał w starciu Hulka z Supermanem albo Batmana z Iron Manem! A może chciałbyś wiedzieć czy Żółwie Ninja są silniejsze od Kapitana Kirka? to wszystko jest możliwe w Heroclix!
 
Pokazy połączone z tłumaczeniem zasad i darmowym turniejem dla zainteresowanych. Przez cały dzień w strefie gier (nazwa i lokacja stoiska) można zapoznać się z grą Heroclix, w której bohaterami są postaci ze świata komiksów i filmów. Marvel, DC, Żółwie Ninja, Star Trek i wiele innych.
Przyjdź i sprawdź w trakcie 20-minutowej sesji czy Heroclix to coś dla Ciebie. Weź udział w darmowym turnieju z szansą na wygranie nagród i egzemplarza gry!
 
Od 11 o każdej pełnej godzinie ekipa Heroclix Polska przeprowadzi pokaz i wystartuje z nową grą.
Na koniec, o o godzinie 17:30, podsumujemy wyniki ze wszystkich gier rozegranych przez uczestników turnieju (będziemy liczyć każdemu sumę punktów z 3 najlepszych gier). Trójka najlepszych graczy i dwie losowo wybrane osoby otrzymają nagrody rzeczowe związane z Heroclixem oraz figurki ufundowane przez Scibor Monstrous Miniatures.
Reklamy