Gry

RPG!

Dołącz do drużyny i przenieś się do świata pełnego przygód! Zapraszamy na sesje Dungeons & Dragons w ramach Graj z Rebelem.

Retro!

Zagraj na konsoli albo komputerze z lat 80. i przenieś się do przeszłości! Nintendo, Commodore, Atari… dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Retrokomp.

Hex-Mine

Hex-Mine jest aktualnie rozwijaną grą „bez prądu”. Gracze rywalizują układając sześciokątne kafelki (hexy) rozbudowując przy tym krajobraz kopalni. Zdobywają też złoto i muszą uważać na poczynania innych.

HeroClix!

Kolekcjonuj bohaterów, zbierz drużynę i pokonaj przeciwnika w jednym z wielu światów HeroClix. Pokaz i turniej organizowane przez HeroClix Polska.

Regulamin

1. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:30 i trwa do 17:30, ostatnia gra rozpoczyna się o godzinie 16.00.
2. Wydarzenie składa się trwających równolegle do Siebie 2-4 osobowych gier w Heroclix, trwających około 40 minut każda.
3. Udział w wydarzeniu dozwolony jest od 14 roku życia, dopuszczalny jest udział młodszych uczestników tylko i wyłącznie pod stałą opieką rodziców/opiekunów. W przypadku braku opieki, organizator turnieju zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa osoby poniżej 14 roku życia w wydarzeniu.
4. Organizator turnieju przewiduje przyznanie drobnych nagród rzeczowych z marki Heroclix, po zakończeniu wydarzenia o 17:30.
5. Warunkiem otrzymania nagrody jest polubienie Fanpage’a Heroclix Polska w serwisie Facebook.
6. Rozdysponowanie nagród pozostaje w kwestii organizatorów turnieju, będzie powiązane ze zdobytymi przez uczestników punktami w grach Heroclix.
7. Od uczestników wymaga się zachowania zgodnego z ogólnie przyjętymi normami współżycia społecznego.
8. Organizatorzy turnieju zastrzegają sobie prawo do wykluczenia uczestników wydarzenia wg własnego uznania.